Кметът на Варна Благомир Коцев остава в ареста и съвсем скоро ще си намери топла и сериозна компания зад решетките. Съдът реши, че той е откраднал и присвоил милиони от бюджета на Община Варна чрез свои поставени лица, които са доказани чрез разпитите на нови четирима свидетели, пише сайтът www.neudobnitebg.com.
Съдът намира, че първоинстанционната преценка за наличие на обосновано предположение е правилна. Съдът в тази връзка разкрива, че кметът на Варна е суъчастник и главен виновник за източването на Община Варна!
Очаквайте подробности!!!


