Автомобил е се врязал в дентален кабинет в София, като инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. „Горски пътник“.
По информация на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите дни, тъй като предстоят ремонтни дейности и отстраняване на нанесените щети.
От кадри, публикувани в социалните мрежи, се вижда, че са сериозно повредени фасадата на сградата, в която се помещава кабинетът, както и част от специализирана медицинска апаратура.
От лечебното заведение коментират, че най-важното е липсата на пострадали.
„Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията“, посочват от клиниката.


