33-годишен мъж от Добринище е задържан за срок до 24 часа, след като е установен да шофира след употреба на наркотични вещества.
Около 20:00 часа на 23 юни полицейски служители от Районното управление в Банско спрели за проверка лек автомобил „Фолксваген Голф“ на улица „Васил Коларов“ в Добринище. Направеният тест с техническо средство отчел наличие на наркотични вещества.
В хода на последвалите действия органите на реда извършили проверка в жилището на мъжа, където открили около 0,11 грама марихуана.
За случая е уведомена прокуратурата. Работата по разследването продължава.


